Pasūtījuma apmaksa - ENG

Lai uzsāktu pasūtījuma apmaksas procesu, Jums ir jānoformē pasūtījums www.uni.lv, ieliekot preces un pakalpojumus Pirkumu grozā (vairāk informācijas par pasūtījuma noformēšanu lūdzām skatīties sadaļa „Pasūtījuma noformēšana”

Pasūtījuma apmaksas veidi:

1) Apmaksa ar Swedbank vai SEB Banka internetbanku 

Swedbank-internetbanka-logo

SEB banka logo

Jūs varat apmaksāt UNI.LV pasūtījumu ar Swedbank vai SEB Banka internetbanku. Lai apmaksātu Pasūtījumu ar Swedbank vai SEB banka internetbanku, Pasūtījuma noformēšanas lapā, kā maksājuma veidu, lūdzu, izvēlieties Swedbank vai SEB Banka maksājums, ievadiet visu nepieciešamu informāciju un nospiediet pogu "Apstiprināt pasūtījumu". Pēc Pasūtījuma apstiprināšanas notiks savienojums ar internetbanku, kurā ievadiet savu internetbankas lietotāja numuru un kodu no bankas kodu kalkulatora. Izvēlieties kontu, no kura ir nepieciešams veikt maksājumu un apstipriniet apmaksu.

Pēc veiksmīgas apmaksas, Jūs, uz savu e-pastu saņemsiet apstiprinājumu par maksājumu un mēs uzsāksim Jūsu pasūtījuma piegādes procesu. Informāciju par piegādes nosacījumiem un termiņiem lūdzām skatīties sadaļā "Piegādes nosacījumi".

2) Apmaksa ar bankas norēķinu (maksājumu) karti 

Visa-Master-card-norekini

Jūs varat apmaksāt UNI.LV pasūtījumu ar jebkuras bankas norēķinu (maksājumu) karti. Mēs pieņemam Visa / Visa Electron, MasterCard / Maestro kredīta un debeta kartes.
Lai apmaksātu pasūtījumu ar bankas norēķinu (maksājumu) karti, Pasūtījuma noformēšanas lapā, kā maksājuma veidu, lūdzu, izvēlieties Apmaksa ar karti, ievadiet visu nepieciešamu informāciju un nospiediet pogu "Apstiprināt pasūtījumu".
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas atvērsies logs, kurā ievadiet informāciju no Jūsu maksājuma kartes: Vārds, Uzvārds (no kartes), kartes numurs, kā arī drošības kods no kartes otras puses un apstipriniet maksājumu:

CV2-uz-kartes

Pēc veiksmīgas apmaksas, Jūs, uz savu e-pastu saņemsiet apstiprinājumu par maksājumu un mēs uzsāksim pasūtījuma piegādes procesu. Informāciju par piegādes nosacījumiem un termiņiem lūdzām skatīties sadaļā "Piegādes nosacījumi"

3. Apmaksa pēc priekšapmaksas rēķina (ar naudas pārskaitījumu)

Jūs varat apmaksāt UNI.LV pasūtījumu jebkurā bankā, izmantojot mūsu priekšapmaksas rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un tiek automātiski nosūtīts Jums uz e-pastu uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas.

Lai apmaksātu Pasūtījumu, izmantojot mūsu priekšapmaksas rēķinu, Pasūtījuma noformēšanas lapā, kā maksājuma veidu, lūdzu, izvēlieties "Pārskaitījums (priekšapmaksas rēķins)", ievadiet visu nepieciešamu informāciju un nospiediet pogu "Apstiprināt pasūtījumu". Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jums uz e-pastu atnāks UNI.LV priekšapmaksas rēķins, kuru, lūdzu, apmaksājiet jebkurā Jums ērtā veidā. Kā maksājuma mērķi OBLIGĀTI norādiet Jūsu pasūtījuma numuru (Order number), lai mēs varam operatīvi sagatavot piegādei Jūsu pasūtījumu!

Uzmanību! Izmantojot šo apmaksas veidu, Jūsu pasūtījuma apstrādi mēs uzsāksim tikai tad, kad saņemsim pilnu rēķinā norādīto summu uz mūsu bankas kontu! Ja Jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu apmaksu, lūdzām sazināties ar mums pa e-pastu: info@unimarket.lv