Pasūtījuma noformēšana

Pirkt preces un pakalpojumus UNI.LV ir ļoti vienkārši un ērti. Lai noformētu pasūtījumu un veiktu pirkumu, Jums vajag:

 1. Mājas lapā www.uni.lv izvēlieties vēlamo preci vai pakalpojumu (izmantojot navigāciju, filtrus vai meklēšanu).
 2. Izvēlieties nepieciešamo daudzumu, kā arī krāsu un / vai izmēru tām precēm, kur tas ir vajadzīgs.
 3. Nospiediet pogu "Ielikt Grozā".
 4. Kad prece ir ielikta Pirkumu grozā, pārbaudiet vai ir izvēlēts pareizs izmērs, krāsa un daudzums un ja ir nepieciešams, palabojiet savu pasūtījumu.
 5. Pārbaudiet, vai gadījumā neesat aizmirsuši pievienot vēl kādu citu preci pie esošā pasūtījuma, jo ļoti bieži citu preču pievienošana pie esošā pasūtījuma ļauj Jums ietaupīt uz piegādes izdevumiem.
 6. Kad esat pārliecinājušies, ka Pirkumā grozā viss ir pareizi un ir ievietotās visas Jums vajadzīgas preces vai pakalpojumi – nospiediet pogu „Tālāk uz Noformēšanu” vai, ja Jums ir UNI.LV atlaides kods, ievadiet to speciāli paredzētājā logā un nospiediet pogu „Piemērot Kodu”. Pēc atlaides koda piemērošanas spiediet pogu „Tālāk uz Noformēšanu”.
 7. Pasūtījuma Noformēšanas lapā ievadiet sekojošu informāciju:
  • Jūsu Vārds
  • Jūsu Uzvārds
  • E-pasta adrese
  • Tālruņa numurs
  • Jūsu adrese
  • Jūsu pasta indekss
 8. Lai atvieglotu pasūtīšanas procesu nākamai reizei, ieķeksējiet „Izveidot profilu vēlākai izmantošanai”. Sava profila izveidošana ļaus Jums ielogoties mūsu sistēma, kontrolēt pasūtījuma statusu, saņemt papildus atlaides un izdevīgākus piedāvājumus, kā arī ātrāk noformēt savu nākamo pasūtījumu pie mums.
 9. Izvēlieties sev ērtāko piegādes veidu: Pakomāti vai Kurjers. Pakomātiem izvēlieties arī pakotāma adresi!
 10. Izvēlieties sev ērtāko apmaksas veidu (Maksājumu karte vai Internetbankas maksājums).
 11. Gadījumā, ja preci var saņemt cita persona, lūdzu noradiet šis personas vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru laukumā „Komentāri”.
 12. Izlasiet UNI.LV Lietošanas noteikumus un ieķeksējiet, ka tiem piekritāt.
 13. Nospiediet pogu "Apstiprināt pasūtījumu". Pēc pasūtījuma apstiprināšanas notiks pāradresācija uz apmaksas sistēmu (internetbanka vai karšu maksājums).
 14. Apmaksājiet Jūsu pasūtījumu, ievadot atvērtajā loga kodu no kodu kalkulatora (apmaksājot ar internetbanku) vai maksājuma kartes datus (ja maksājāt ar karti). Vairāk informācijas par pasūtījuma apmaksas iespējām lūdzam skatīties sadaļā „Pasūtījuma apmaksa”.

Kad pasūtījums ir apmaksāts, Jūs savā e-pastā saņemsiet apstiprinājumu un mēs uzsāksim pasūtījuma piegādes procesu. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts atbilstoši Jūsu izvēlētajām piegādes veidam (piegāde uz pakomātu vai piegāde ar kurjeru). Vairāk informācijas par piegādes veidiem lūdzam skatīties sadaļā „Piegādes nosacījumi”.

Ja Jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu noformēšanu, lūdzām sazināties ar mums pa e-pastu: info (at) unimarket.lv