BIO Sezama sēklas melnas/ Org. Sesame Seeds Black 500 g

no supergarden

Vairāk skatu

BIO Sezama sēklas melnas/ Org. Sesame Seeds Black 500 g

no supergarden

€5,47

Pieejamība: Prece ir pieejama

Sezams ir sezama dzimtas zāle. Sezams ir plaši izplatīts pākšaugs, kas aug tropu reģionos. Tās ir vienas no senākajām cilvēcei zināmajām piedevām.

Sēklas satur īpašos taukus, kas ļoti palīdz sirdij, asinsvadiem, ādai un imūnsistēmai. Tās ir bagātas ar vitamīnu E, B1 un diētiskām šķiedrām. Tā satur arī polinepiesātinātās taukskābes. Sēklas satur dzelzi, mangānu, varu, kalciju. To sastāvā ir lignīns, antioksidanti (starp patikas eļļām tai ir augstākais saturs), kas stiprina organismu pret vēža šūnām, un fitosterīnu, kas samazina holesterīna līmeni asinīs. Sezama sēklas veicina visa organisma atjaunošanu stimulējošas īpašības. Tās viegli pārstrādājas un veicina audu veidošanos, palīdz sadzīšanas procesos. Atjauno reproduktīvo sistēmu, kā arī normalizē nervu sistēmu. Uzlabo ādas stāvokli un palīdz pret visām ādas slimībām, kā arī uzlabo nagu, kaulu, zobu struktūru, stimulē matu augšanu.

Sēklas izmanto eļļas ražošanā, maizes izstrādājumos un kā garšvielu. Īpaši intensīva garša piemīt ceptām sēklām. Tāpat tās pielieto suši, salātu gatavošanā. Labāk sezama sēklās esošās barības vielas uzsūcas, ja pirms lietošanas tās samaļ pulverī.
Apraksts

Details

Sezams ir sezama dzimtas zāle. Sezams ir plaši izplatīts pākšaugs, kas aug tropu reģionos. Tās ir vienas no senākajām cilvēcei zināmajām piedevām. Sēklas satur īpašos taukus, kas ļoti palīdz sirdij, asinsvadiem, ādai un imūnsistēmai. Tās ir bagātas ar vitamīnu E, B1 un diētiskām šķiedrām. Tā satur arī polinepiesātinātās taukskābes. Sēklas satur dzelzi, mangānu, varu, kalciju. To sastāvā ir lignīns, antioksidanti (starp patikas eļļām tai ir augstākais saturs), kas stiprina organismu pret vēža šūnām, un fitosterīnu, kas samazina holesterīna līmeni asinīs. Sezama sēklas veicina visa organisma atjaunošanu stimulējošas īpašības. Tās viegli pārstrādājas un veicina audu veidošanos, palīdz sadzīšanas procesos. Atjauno reproduktīvo sistēmu, kā arī normalizē nervu sistēmu. Uzlabo ādas stāvokli un palīdz pret visām ādas slimībām, kā arī uzlabo nagu, kaulu, zobu struktūru, stimulē matu augšanu. Sēklas izmanto eļļas ražošanā, maizes izstrādājumos un kā garšvielu. Īpaši intensīva garša piemīt ceptām sēklām. Tāpat tās pielieto suši, salātu gatavošanā. Labāk sezama sēklās esošās barības vielas uzsūcas, ja pirms lietošanas tās samaļ pulverī.
Papildus informācija

Papildus informācija

Preces artikuls (SKU) 46-4752113002353
Ražotājs / Brends SUPER GARDEN
Pārdevējs SIA Billes
Svītru kods 4752113002353
Atsauksmes