Piegādes nosacījumi

UNI.LV nodrošina pasūtījumu piegādi sadarbībā ar vadošajiem kurjerpasta un pasta termināļa tīkliem (Omniva, DPD Pickup, Pasta Stacija). Pēc jūsu izvēles mēs piegādāsim pasūtījumu ar kurjeru vai jebkura Omniva vai Pasta Stacijas pakomātu visā Latvijā.

Pasūtījuma piegāde notiek 2-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un samaksas. Gadījumā, ja pasūtījuma piegāde tiek aizkavēta vairāk nekā 3 (trīs) darba dienu laikā, mēs par to paziņosim atsevišķi, un šajā gadījumā jums ir tiesības atcelt pasūtījumu un saņemt atpakaļ visu samaksāto summu par pasūtījumu . Mēs piegādājam tikai apmaksātos pasūtījumus!

Mēs piedāvājam izdevīgas piegādes cenas! Piegāde uz Omniva, Pasta Stacijas vai DPD Pickup pakomātu pa visu Latviju - 3,49 EUR. Kurjera piegādes izmaksas tiek automātiski aprēķinātas pasūtījuma apstiprināšanas lapā, atkarībā no iepakojuma lieluma, svara un piegādes adreses. Lai redzētu kurjera piegādes izmaksas, pasūtījuma apstiprināšanas lapā, lūdzu, ievadiet jūsu piegādes adreses pasta indeksu!

Uzmanību! Mēs piegādājam tikai apmaksātos pasūtījumus!

Piegāde ar kurjeru pa visu Latviju

Preces tiek piegādātas ar kurjeru uz Jūsu pasūtījumā norādīto adresi. Piegāde līdz dzīvokļa durvīm pieejama, ja kopējais preču svars nepārsniedz 31 kg. Ja kopējais preces svars pārsniedz 31 kg, piegāde tiek veikta līdz mājas ieejai! Pirms piegādes kurjers ar Jums sazināsies pa Jūsu norādīto mobilā tālruņa numuru un vienosies par piegādes iespējam. 

Piegāde uz Omniva pakomātiem pa visu Latviju

Atrodi Sev ērtāko un tuvāko Omniva pakomātu:
https://www.omniva.lv/privats/adreses

Sūtījumu var saņemt Omniva pakomātos katru dienu 24 stundu laikā. Kā saņemt sūtījumu Omniva pakomātā skaties šeit:
https://www.omniva.lv/privats/sutijums/ka_sanemt_sutijumu

Ierobežojumi sūtījumiem uz Omniva pakomātiem:

Preces maksimālais svars:  līdz 30 kg;

Preces izmēra ierobežojumi (Platums x Garums x Augstums):
- Lielais skapītis: 38 x 64 x 41cm;
- Vidējais skapītis: 38 x 64 x 19cm;
- Mazais skapītis: 38 x 64 x 8cm;

Kad Jūsu pasūtījums tiks piegādātā norādītajā Omniva pakomātā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 7 dienu laikā. Ja 7 dienu laikā pasūtījums netiek izņemts, tas tiek atgriezts atpakaļ sūtītājam.

Piegāde uz Pasta Stacija pakomātiem pa visu Latviju

Atrodi Sev ērtāko un tuvāko Pasta Stacija pakomātu: 
http://pastastacija.lv/lv/ka-atrast/atrast-tuv%C4%81ko-staciju

Pasta Stacija pakomāti atrodas lielākajos tirdzniecības centros un to darba laiki atbilst tirdzniecības centru darba laikiem. Vairāk par Pasta Stacija pakomātu darba laikiem lūdzām skatities šeit:http://pastastacija.lv/lv/priv%C4%81tperson%C4%81m/ka-sanemt/2-saturs/35-termin%C4%81lu-saraksts

Kā saņemt sutījumu Pasta Stacija pakomātā skaties šeit: 
http://pastastacija.lv/lv/priv%C4%81tperson%C4%81m/ka-sanemt

Ierobežojumi sūtījumiem uz Pasta Stacija pakomātiem:

Preces maksimālais svars:  līdz 31,5 kg;
Preces izmēra ierobežojumi (Platums x Garums x Augstums): 60 x 60 x 60 cm (38cm x 38cm x 58cm);
Kad Jūsu pasūtījums tiks piegādāts norādītajā Pasta Stacija pakomātā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 5 dienu laikā.
Ja 5 dienu laikā pasūtījums netiek izņemts, tas tiek atgriezts atpakaļ sūtītājam.

Ja Jums ir kādi jautājumi par piegādi, lūdzām sazināties ar mums pa e-pastu: info@unimarket.lv

Informācija par precēm un atrūna par preču attēliem

Mēs cenšamies,  pēc iespējas, izvietot precīzu informāciju par katru preci un / vai pakalpojumu, bet paziņojam, ka www.uni.lv  izvietota informācija par precēm (preču apraksti un to raksturojums) atsevišķos gadījumos var nebūt precīzā un apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@unimarket.lv lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem!

Mēs arī būsim Jums pateicīgi, ja Jūs paziņosiet mums par kļūdainu un / vai neprecīzu informāciju par precēm un / vai pakalpojumiem! Paziņojumus lūdzu sūtiet uz info@unimarket.lv